Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Edit
es: Editar

en: Message
es: Mensaje

en: Save
es: Guardar

en: Active
es: Activo

en: Custom
es: Personalizado

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: Caches flushed.
es: Cachés vaciadas.

en: Maintenance mode
es: Modo de mantenimiento
