Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Message
hi: संदेश

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Active
hi: सक्रिय

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Start
hi: शुरू

en: End
hi: समाप्त
