Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Save
hr: Spremi

en: Active
hr: Aktivno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Maintenance mode
hr: Vanmrežni režim.
