Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Message
ht: Mesaj

en: Save
ht: Anrejistre
