Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Save
hu: Mentés

en: Active
hu: Aktív

en: Custom
hu: Egyéni

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Done!
hu: Kész!

en: Maintenance mode
hu: Karbantartási mód
