Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Active
hy: Ակտիվ
