Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Save
is: Vista

en: Active
is: Virkt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur
