Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: Save
ja: 保存

en: Active
ja: アクティブ

en: Custom
ja: カスタム

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Maintenance mode
ja: メンテナンスモード
