Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Save
jv: Simpen

en: Active
jv: Aktif

en: Custom
jv: Kostum

en: Maintenance mode
jv: Mode Ngrumati Situs
