Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Save
lt: Saugoti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Custom
lt: Savitas

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Maintenance mode
lt: Techninio aptarnavimo būsena
