Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Save
nl: Opslaan

en: Active
nl: Actief

en: Custom
nl: Aangepast

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Caches flushed.
nl: Cache is leeggemaakt

en: Maintenance mode
nl: Onderhoudsmodus
