Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Save
ro: Salvare

en: Active
ro: Activ

en: Custom
ro: Personalizat

en: End
ro: Sfârşit

en: Maintenance mode
ro: Mod de întreținere
