Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Save
sr: Сачувај
