Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Save
ta: சேமி

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Maintenance mode
ta: பழுதீர்ப்பு முறை
