Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Save
tr: Kaydet

en: Active
tr: Etkin

en: Custom
tr: Özel

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: Maintenance mode
tr: Bakım modu
