Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Maintenance mode
ug: تور بېكەتنى ۋاقىتلىق توختىتىش ۋە ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Are you sure you want to do this?
ug: بۇنى راستتىنلا قىلامسىز؟
