Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Message
id: Pesan

en: Save
id: Simpan

en: Active
id: Aktif

en: Custom
id: Tersuai

en: Start
id: Mulai

en: End
id: Teakhir

en: Maintenance mode
id: Mode pemeliharaan
