Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Save
az: Saxla

en: Active
az: Aktiv

en: Custom
az: Seçilmiş
