Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Maintenance mode
bo: ཉམས་གསོའི་རྣམ་པ
