Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Save
cy: Cadw

en: Active
cy: Gweithredol

en: Custom
cy: Addasu

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd
