Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
