Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Active
el: Ενεργό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Maintenance mode
el: Λειτουργία συντήρησης
