Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Save
et: Salvesta

en: Active
et: Aktiivne

en: Custom
et: Kohandatud

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Maintenance mode
et: Hooldusrežiim
