Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Active
gl: Activo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Maintenance mode
gl: Modo de mantemento
