Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Save
he: שמירה

en: Active
he: פעיל

en: Custom
he: מותאם

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Maintenance mode
he: מצב תחזוקה
