Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Edit
it: Modifica

en: Message
it: Messaggio

en: Save
it: Salva

en: Active
it: Attivo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Start
it: Inizio

en: End
it: Fine

en: Maintenance mode
it: Modalità di manutenzione
