Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Active
ka: აქტიური
