Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Active
km: សកម្ម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Maintenance mode
km: របៀប​តំហែ​ទាំ
