Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Save
oc: Enregistrar

en: Active
oc: Actiu

en: Custom
oc: Personalizat

en: End
oc: Fin

en: Maintenance mode
oc: Mòde mantenença
