Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Save
os: Ныффысс
