Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Save
pl: Zapisz

en: Active
pl: Aktywne

en: Custom
pl: Własne

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Maintenance mode
pl: Przerwa techniczna
