Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Active
ps: فعال

en: Custom
ps: خپلېخوښه
