Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Save
sl: Shrani

en: Active
sl: Aktiven

en: Custom
sl: Prilagojeno
