Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Save
sq: Ruaj

en: Active
sq: Aktiv

en: Custom
sq: E personalizuar
