Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Save
te: భద్రపరచు
