Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Save
uk: Зберегти

en: Active
uk: Активно

en: Custom
uk: Власний

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Done!
uk: Завершено!

en: Maintenance mode
uk: Режим обслуговування

en: Are you sure you want to do this?
uk: Ви впевнені, що хочете це зробити?
