Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Save
vi: Lưu

en: Active
vi: Hoạt động

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: Done!
vi: Hoàn tất.

en: Maintenance mode
vi: Chế độ bảo trì
