Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: more
cy: mwy

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Updated
cy: Newidwyd

en: All
cy: I gyd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Published comments
cy: Sylwadau wedi eu cyhoeddi

en: Apply
cy: Ceisio

en: Reply
cy: Ateb

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Posted in
cy: Wedi ei gofnodi yn

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
