Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: more
fa: بیشتر

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Action
fa: عملکرد

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Updated
fa: به‌روز

en: All
fa: همه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: author
fa: نویسنده

en: Published comments
fa: دیدگاه‌های منتشر شده

en: Apply
fa: تایید

en: Reply
fa: پاسخ

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Posted in
fa: ارسال شده در

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
