Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content
id: Konten

en: Author
id: Penulis

en: Subject
id: Judul

en: more
id: selengkapnya

en: Comments
id: Komentar

en: Action
id: Tindakan

en: Name
id: Nama

en: Updated
id: Diperbaharui

en: All
id: Semua

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: author
id: penulis

en: Published comments
id: Komentar yang diterbitkan

en: Apply
id: Terapkan

en: Reply
id: Balas

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: Posted in
id: Dalam

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
