Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: more
ka: მეტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: All
ka: ყველა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: author
ka: ავტორი

en: Published comments
ka: გამოქვეყნებული კომენტარები

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
