Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Published comments
kk: Жарияланған пікірлер

en: Reply
kk: Жауап беру

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Posted in
kk: Жарияланған жері
