Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: more
lv: vairāk

en: Comments
lv: Komentāri

en: Action
lv: Darbība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: All
lv: Visi

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: author
lv: autors

en: Published comments
lv: Publicētie komentāri

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Reply
lv: Atbildēt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Posted in
lv: Ievietots

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
