Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: more
pl: więcej

en: Comments
pl: Komentarze

en: Action
pl: Akcja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: All
pl: Wszystko

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: author
pl: autor

en: Published comments
pl: Opublikowane komentarze

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Posted in
pl: Odpowiedź do

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Author uid
pl: ID autora

en: Find and manage comments.
pl: Znajdź komentarze i zarządzaj nimi.

en: The approved comments listing.
pl: Lista zatwierdzonych komentarzy.
