Manage comments on own content (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: more
el: περισσότερα

en: Comments
el: Σχόλια

en: Action
el: Ενέργεια

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: All
el: Όλες

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: author
el: συγγραφέας

en: Published comments
el: Δημοσιευμένα σχόλια

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Reply
el: Απάντηση

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Posted in
el: Αναρτήθηκε στο

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Author uid
el: Uid συντάκτη
