Manage comments on own content (1.0.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
