Manage comments on own content (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Published comments
mn: Нийтлэгдсэн сэтгэгдэлүүд

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
