Manage comments on own content (1.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (30 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Content
de: Inhalt

en: Author
de: Autor

en: Subject
de: Betreff

en: more
de: mehr

en: Comments
de: Kommentare

en: Action
de: Aktion

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Updated
de: Aktualisiert

en: All
de: Alle

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: ‹ previous
de: ‹ vorherige Seite

en: next ›
de: nächste Seite ›

en: author
de: Autor

en: Published comments
de: Veröffentlichte Kommentare

en: Apply
de: Anwenden

en: Reply
de: Antworten

en: « first
de: « erste Seite

en: last »
de: letzte Seite »

en: Offset
de: Versatz

en: Posted in
de: Erstellt in

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: No comments available
de: Keine Kommentare vorhanden

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Author uid
de: Benutzer-ID des Autors

en: Find and manage comments.
de: Kommentare finden und verwalten.

en: The approved comments listing.
de: Die Liste veröffentlichter Kommentare.
