Manage comments on own content (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: more
gu: વધુ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Name
gu: નામ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: author
gu: લેખક

en: Published comments
gu: પ્રકાશિત ટિપ્પણીઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Reply
gu: જવાબ

en: Author uid
gu: લેખક યુઆઈડી
