Manage comments on own content (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: more
ro: mai multe

en: Comments
ro: Comentarii

en: Action
ro: Acțiune

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Updated
ro: Actualizat

en: All
ro: Toate

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: author
ro: autor

en: Published comments
ro: Comentarii publicate

en: Apply
ro: Aplică

en: Reply
ro: Replică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Posted in
ro: Publicat în

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Author uid
ro: Uid-ul autorului

en: Find and manage comments.
ro: Găsiți și gestionați comentariile.

en: The approved comments listing.
ro: Lista comentariilor aprobate.
